« Vaisala lider pomiarów wilgotności, punktu rosy, ciśnienia, wody w oleju »

Zapraszamy na webinarium pt. Zielone centra danych - jak bardzo precyzyjna pomiary w klimatyzacji wpływają na zużycie energii przez systemy chłodzenia.

Chłodzenie jest krytyczne dla utrzymania temperatury i wilgotności na optymalnym poziomie dla niezawodnego działania serwerów. Jednak chłodzenie i klimatyzacja są na drugim miejscu po sprzęcie IT pod względem zużycia energii w centrach danych, wykorzystując do 40% ogólnego zapotrzebowania energii. Nie jest zatem niespodzianką, że nawet najmnijesze zmiany temperatury chłodzenia mają spory wpływ na ogólne koszty działania centrów danych.

W tym 45 minutowym webinarium będziemy dyskutować na temat istotności precyzyjnych pomiarów klimatyzacji celem zmaksymalizowania efektywnosci energetycznej centrów danych.

  • Trendy w centrach danych oraz krytyczna rola chłodzenia i pomiarów
  • Dlaczego dokładność pomiarów ma znaczenie
  • Dokładność pomiarów vs. zużycie energii chłodzącej w centrach danych
  • Jak zwiększyć dokładność pomiarów i jak ją zachować w czasie

Zarejestruj się na webinarium, nawet jeśli nie możesz uczestniczyć w sesji na żywo. Każda zarejestrowana osoba otrzyma link do nagrania kilka dni po przeprowadzeniu sesji na żywo. Webinarium odbędzie się 17 maja 2021 o godzinie 16:00 (CEST).

Kliknij poniższy baner aby się zarejestrować: