« Vaisala lider pomiarów wilgotności, punktu rosy, ciśnienia, wody w oleju »

Zapraszamy na webinarium pt. Kalkulator vH2O2 - jak symulować warunki w procesach biodekontaminacji.

Naucz się jak symulować warunki biodekontaminacji w systemach otwartych i zamkniętych albo w warunkach swobodnego parowania za pomocą naszego kalkulatora H2O2 (beta).

Po prostu wybierz używaną metodę i wprowadź parametry takie jak czas trwania fazy, temperatura, szybkość wprowadzania, stężenie cieczy i inne. Kalkulator pozwala na modelowanie procesu i uzyskanie danych dotyczących punktu kondensacji, wilgotności względnej, nasycenia względnego oraz stężenia gazowego H2O2.

W tym  webinarium menadżer produktu Joni Partanen poprowadzi za rękę w szkoleniu dotyczącym używania kalkulatora H2O2 firmy Vaisala. Będzie też mowa o możliwych różnicach między modelem teoretycznym i danymi rzeczywistymi, takimi jak wpływ materiałów, generatorów par filtrów HEPA, itp. Dowiedz się dlaczego jest ważne kontrolowanie procesu za pomocą dokładnych pomiarów.

Zawartość:

  • Przegląd parametrów kalkulatora
  • Przegląd różnych metod biodekontaminacji
  • Przykłady użycia
  • Teoria (symulacja) a praktyka (dane rzeczywiste)

Zarejestruj się na webinarium, nawet jeśli nie możesz uczestniczyć w sesji na żywo. Każda zarejestrowana osoba otrzyma link do nagrania kilka dni po przeprowadzeniu sesji na żywo. Webinarium odbędzie się 17 maja 2021 o godzinie 16:00 (CEST).

Kliknij poniższy baner aby się zarejestrować: